Životopis Miley Cyrus(Hannah Montany)

15. srpna 2009 v 15:14 | Kačka |  Životopisy
Miley Cyrus se pravým jménem jmenuje Destiny Hope Cyrus. Když byla malá táta ji říkal Smiley (Smíšek) a později se ze Smiley stalo Miley a to už od té doby zůstalo. Miley je dcerou zpěváka Billiho Roye Cyruse. Už od malička se objevovala v různých reklamách. Největší zlom ovšem nastal, když vyhrála casting na hlavní roli do seriálu Hannah Montana, který je v produkci Disney. Je o mladé 14-leté středočkolačce, která je populární zpěvačkou a hvězdou. To ovšem nikdo neví, protože vystupuje s blonďatou parukou a jménem Hannah Montana a ve škole je to zase jen obyčejná holka. Nikdo neví, že vede 2 životy kromě její rodiny a kamarádů. Z Miley se stala hvězda. V seriálu hraje dokonce se svým tátou, který je také jejím managerem.

Miley Cyrus vydala už 2 hudební cd s písničkami, které si sama píše nebo, které jí píše táta. Písničky se použili také jako soundtrack k Hannah Montana. Hannah Montana vyšlo i na dvd a stal se z toho fenomén. V lednu 2008 se do kin dostal 3-D film Hannah Montana Concert. Miley Cyrus má před sebou jistě slibnou kariéru.
Osobní informace:
Výška: 1.63 m
Prezdívka: Miley
Rodiče: Billy Ray Cyrus a Tish Finley Cyrus
Sourozenci: Christopher, Braison Chance, Brandi, Trace and Noah Lindsey.
Zvířata: Loco a Tag (psy), Doma v Nashville mala viacej zvierat.
Hobby: tanec, cheerleading, zpev, hra na kytaru psaní písniček nástroje na kterých umí hrát: kytara
Oblíbené zpěvačky:Hilary Duff,Kelly Clarkson a Ashley Simpson.
Oblíbená HM scéna: maskérna, pláž.

Miley Cyrus-fotky k seriálu Hannah Montana

Fotky k seriálu Hannah Montana.
Fotky k seriálu od Walt Disney-Hannah Montana,kterej můžete vidět ne Jetix.Miley Cyrus » Miley Cyrus-Co se s ní děje??????Miley Cyrus-Co se s ní děje??????Co se poslední dobou s Miley děje?Skandální fotky.
Milý úsměv,ostré hlášky,vtipné akce-jako Hannah Montanna je Miley Cyrus vzorem spousty holek.V soukromí teď ale rozhodně za vzor být nemůže.Nejdřív se na veřejnost dostaly fotky,které měly rozhodně zůstat v soukromí.Miley je na nich vyfocená v lolita pózách.Provokativně ukazuje svou zelenou podprsenku.Na dalších obrázcích se mazlí a líbá s Thomasem Sturgesem,který má být údajně jenom její kámoš.Všechny ty fotky vypadaj,jako by ti dva spolu prožili zamilovanou noc.Následovaly fotky v časopisu "Vanity Fair",na kterých Miley pózuje nahoře bez.Také je bohužel čím dál tím častěji vídána na párty pod vlivem alkoholu.Rodiče jejích fanoušků jsou rozzlobení,její přátelé a rodina si o ni dělají starosti a všichni se nejvíc bojí toho,aby Miley nezačala žít nočním hollywoodským životem a neskončila jednoho dne jako Lindsay lohan.Také její producentská firma se tímto skandálem zrovna nepobavila.Miley už prý dokonce stála krátce před vyhazovem a už byla vybrána i její náhradnice-Selena Gomez.Naštěstí se ale obě strany dohodly a Miley slibuje,že se polepší:"Všechno je mi to hrozně trapné!",řekla Miley.
.

Miley Cyrus » Rozvrhy s Hannah Montanou(Miley Cyrus).

Rozvrhy s Hannah Montanou(Miley Cyrus).

Rozvrhy s Hannah Montanou(Miley Cyrus).

A na tyhle dva taky:
Miley Cyrus » Miley Cyrus-fotky

Miley Cyrus-fotky

Miley Cyrus 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama